Flashgallery.pl » O galerii
O galerii
FlashGallery.pl to internetowa galeria młodej sztuki polskiej, której celem jest pomoc młodym artystom w zaistnieniu w świecie sztuki oraz promocja ich twórczości. 

Ideą istnienia FlashGallery.pl jest ukazanie młodej sztuki polskiej, która do tej pory często nie miała okazji wyjść z cienia i znana była tylko nielicznym. Nasi Artyści to w większości jeszcze studenci ASP i młodzi Absolwenci - pełni młodzieńczej radości, kreatywności oraz potężnej energii twórczej. Każde dzieło umieszczone w naszej kolekcji jest wyjątkowe, gdyż powstało z potrzeby serca, pasji i natchnienia. 

Prace znajdujące się w galerii to dzieła z 5 dziedzin: malarstwa, grafiki, rzeźby, fotografii i instalacji. Sztuka pokazywana w FlashGallery.pl to sztuka nowoczesna, ambitna, oryginalna a przy tym dostępna dla wszystkich. Jest to alternatywa dla tradycyjnych galerii, dostępnych tylko wąskiej grupie odbiorców. Dzięki wykorzystaniu nowego medium, jakim jest internet, każdy zainteresowany może uzyskać do niej dostęp. 

FlashGallery.pl umożliwia również młodym artystom, oprócz sprzedaży bezpośredniej, sprzedaż prac na aukcjach internetowych oraz biznesowych. Internetowa galeria sztuki FlashGallery.plto także przestrzeń, łącząca artystów z projektantami wnętrz i architektami, poszukującymi ciekawych i niebanalnych inspiracji do aranżowanych przestrzeni.

Chcielibyśmy, aby każdy miał możliwość uczynienia ze swego domu lub biura oryginalnego i pełnego wyrazu wnętrza, które ozdobią prawdziwe dzieła sztuki, a nie reprodukcje z supermarketu. 

Sztuka i Artyści od wieków potrzebowali Mecenasów, Donatorów, Widzów i Nabywców dzieł. Pamiętaj prawdziwa sztuka to treść i forma wykonana ludzkimi dłońmi, umysłem i sercem. Dzięki FlashGallery.pl Ty również możesz posiadać część tego unikatowego piękna pełnego emocji. 

Zapraszamy w fascynującą podróż do świata sztuki!

Dedykacja